czwartek, 5 sierpnia 2010

Szczęściara...

ze mnie :O)
W czerwcu wygrałam książkę K. Grocholi "Zielone drzwi" , przedwczoraj dowiedziałam się ,że wygrałam następną książkę :O)
Książka od autorki, którą niedawno przypadkiem "odkryłam". Ciesze się z tego faktu, bo ma niesamowite pióro (klawiaturę ???)
Jakiś czas temu na swojej stronie pani Kasia ogłosiła iż odda 3 sztuki "Zmyślonej" , której premiera będzie 11 sierpnia :O) Tak też się stało. Na wygraną nie liczyłam , bo chętnych było baaaaardzo dużo !!!!!!! a tu taka niespodzianka !!!!!Z tego co wyczytałam ze 144 osób szczęściarą zostałam JA !!!!!!
Książka już jest u mnie mogę po dotykać, pooglądać ,powąchać ..... ciesze się jak głupol...no, ale jak to mówią głupi ma zawsze szczęście :o) mogę być " G " a co ??!!!skoro szczęście mi dopisuję , szkoda że nie w LOTTO :O)
Bardzo dziękuje Tosi , która mnie wylosowała i p. Kasi za książkę z dedykacją :O)


Na zdjęciu z zakładką wykonana przeze mnie , tkanina ta wyjątkowo kojarzy mi się z "Poczekajką"
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ
Na razie idzie na stosik i czeka na swoją kolej, choć znam siebie i szybciorem się doczekacie jakiejś recenzji.

3 komentarze:

 1. Czy już pisałam jak bardzo Ci zazdroszczę?... nie?... no to piszę :P ja mam zamówioną w empiku i muszę cierpliwie czekać, żeby powąchać itd :P ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej.. Strasznie Ci zazdroszczę.. ale i gratuluję ;)uwielbiam książki Kasi Michalak. Jej powieści są tak magiczne, niezwyłe i niebanalne, że nie sposób się od nich oderwać.. Już nie mogę się doczekać na 'Zmyśloną'..
  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj tak jest czego zazdrościć !!!! wierzcie mi :)

  OdpowiedzUsuń