środa, 21 września 2011

Zapowiedź...

Dziś krótko! Doczekać się nie mogę kiedy wpadnie mi w ręce i będę mogła powąchać, przytulić i pogłaskać ...

Już w listopadzie, WL wydaje nową powieść Katarzyny Michalak !Ewa, Witold i malutka Julijka, Andrzej z Karoliną, niania Jasia – oto bohaterowie Powrotu do Poziomki, czarownego miejsca, przepełnionego miłością i spokojem, gdzie marzenia się spełniają, a szczęście puka do drzwi. Jednak życie gotuje im niespodziankę za niespodzianką: Ewa musi wybrać – mąż, czy przyjaciel, Witold – rodzina, czy przygoda, Andrzej – pieniądze, czy… wolność, Karolina musi pozostać wierna temu, kogo pokochała, choć to niełatwe, zaś Jasia... Czy odnajdą drogę do domu, który jest w nich samych?
Katarzyna Michalak w drugim tomie bestsellerowego Roku w Poziomce zabierze nas w nie tylko na piękną polską wieś, w miejsca znane i nieznane, ale i w egzotyczną podróż do Indii, zapewniając dużo wzruszeń, zaskakujących zwrotów akcji, silnych emocji, śmiechu i łez, a także wspaniałych opowieści o zwierzętach, bez których Poziomka nie byłaby Poziomką. Dzień za dniem, miesiąc za miesiącem autorka snuje opowieść o ludziach, w których jest prawdziwe, szczere dobro. Jednak nawet oni nie pozbawieni są słabości i wad, dokonują trudnych wyborów, czy zawsze trafnych?, popełniają błędy, raniąc najbliższych. Czar opowieści trwa, trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Czy historia skończy się dobrze…?

Cieszę się, ogromnie się cieszę ! Okładka powala! Jest Cudna, cudna, cudna!

13 komentarzy:

 1. No cudna ta okładka - jak wszystkie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Okładka bardzo pozytywna :) Muszę przeczytać najpierw wcześniejsze części z tej serii...

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkie okładki z całej serii: Poziomka, Jagoda i ta teraz są cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka rzeczywiście śliczna. Mam Jgódkę, muszę więc do kompletu zakupić Poziomkę i obie przeczytać. A potem to już zostaje tylko "Powrót"

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja się przerzuciłam ostatnio na wyższy poziom niż Poziomka

  OdpowiedzUsuń
 6. okładka piękna, koniecznie muszę przeczytać:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze pierwszej części. Jednak jeżeli przypadnie mi do gustu to z pewnością sięgnę też po kontynuację ;) Okładka cudna. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ piękna okładka!

  Nie czytałam jeszcze poprzednich części, ale mam wielką nadzieję, że kiedyś mi się uda.

  OdpowiedzUsuń
 9. a ja nie podzielam zachwytu :) właśnie skończyłam czytać rok w poziomce i ta książka kompletnie do mnie nie przemawia, może faktycznie jest pełna pozytywnej energii, ale to chyba lektura nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 10. Kasia nie próżnuje... jeszcze nie raz zaskoczy...

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna okładka! Z chęcią sięgnę po kontynuację Poziomki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Widzę, że wyczekujemy tego samego ;)

  OdpowiedzUsuń