poniedziałek, 30 stycznia 2012

Ach piraci...

Dołącz do załogi wesołych piratów. Potrzebują właśnie takiego chwata jak ty! Odwróć stronę i zobacz – oni już tam na ciebie czekają! Największa i najlepsza książka z zabawami i grami dla zuchwałych piratów! Pełna stron do kolorowania, łamigłówek, labiryntów, ciekawych, twórczych zadań do samodzielnego wykonania, historyjek do napisania, gier, trików rysowniczych oraz naklejek.Autor: Andrea Pinnington
Wydawnictwo: Muza
Wydano: październik 2011
stron : 80
okładka: miękka
 

Genialna!!! Tak spokojnie można określić tę książkę dla dzieci. Dawno, bardzo dawno nie miałam tak innej książki dla dzieci w rękach! Być może się nie rozglądałam zbyt dobrze, jednak nic podobnego nie rzuciło mi się w oczy. "Piraci" to genialna pigułka wiedzy, gier i zabaw edukacyjnych!
Przychodzi taki czas, że każdy chłopczyk marzy o tym, by zostać piratem. Marzą by zostać postrachem mórz i oceanów, wzbudzać respekt podwładnych i tych, których zaatakują w pełnym morzu...
W tej rewelacyjnej książeczce znajdziemy wiele wspaniałych gier i łamigłówek, które sprawią, że nasze dzieci będą dobrze się bawiły. Wspaniały moment, by spędzić czas z własnymi dziećmi.
Nasze dzieci z pewnością zapoznają się z życiem piratów. Będą mogły stworzyć własny statek, mapę piratów czy też wybrać broń oraz współpracowników. Nauczą się także rysować. Można skorzystać z dołączonych szablonów, lub krok po kroku spróbować narysować samemu. Równie świetną zabawą może być naklejanie naklejek w odpowiednim miejscu :)
Wszystkie prace można ozdobić specjalnymi pirackimi, kolorowymi papierami - również dołączonymi do książeczki.
Nie zabraknie też zabaw edukacyjnych. Z pewnością autorka pomyślała o tym, by rozwijać spostrzegawczość dzieci. Stworzyła kilka zabaw i gier, które wymagają wyjątkowego skupienia.
Na osłodę ciężkiej pracy umysłowej, autorka zaproponowała mnóstwo prac manualnych. Możemy pomoc dzieciom stworzyć ich własne wyposażenie pirata. W książce znajdziemy czapkę piracką, przepaskę na oko, broń, czy też rewelacyjne zawieszki na drzwi, które mają "odstraszyć" rodziców.
"Piraci 100 kreatywnych zabaw i gier" to idealna, rewelacyjna książka dla ciekawskich, żądnych przygód małych chłopców. Z pewnością nie będą się nudzić. Książka gwarantuję nie tylko wspaniałą zabawę, ale także daje możliwość rozwoju dzieci i pozwala na to, by nasze dzieci uczestniczyły w pracach manualnych. Zabawa, gry, wycinanki, nauka to wszystko w jednej 80 stronicowej książce, którą warto, ba! trzeba kupić pociechom. W niej z pewnością znajdziemy wiele ciekawostek, dodatków i zabaw. Genialna książka! Genialna grafika! Genialna zabawa!
Idealna na prezent! Ucieszy najbardziej wybrednego chłopca!


Dziękujemy panu Arturowi oraz:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz