czwartek, 19 kwietnia 2012

Nadszedł czas...

Dziewczyny, Wasze pomysły są kapitalne, bardzo żałuję, że mam tylko jedną książkę na nagrodę. Podobały mi się wszystkie pomysły, ale urzekła mnie kasia.eire tym przedszkolem w centrum handlowym (już widzę - oczami duszy - te perypetie mojej 146-letniej spółki ze swoimi małymi podopiecznymi!!!). I świetny jest pomysł z biurem podróży dla seniorów. Kasiu, naprawdę mogłabym wykorzystać ten pomysł, jeśli pozwoliłabyś. Książka wędruje do czytelniczki, która wpisała się jako kasia.eire. Kasiu, proszę o uśmiech podczas lektury. 
Wszystkim uczestniczkom konkursu bardzo dziękuję za udział - Wasze pomysły też chętnie wykorzystałabym, bo wszystkie były świetne.
Maria Ulatowska

Ja również gratuluję! Kasię poproszę o wysłanie swoich danych na adres: rysia48@neostrada.pl

Pozdrawiam,
Sabina

Ps. Niebawem kolejne Abc i kolejny fantastyczny gość :)

zdjęcie pochodzi ze strony wydawcy.

6 komentarzy:

 1. Chcę raz jeszcze podziękować wszystkim uczestniczkom konkursu. Wszystkie Wasze pomysły były świetne, naprawdę. Wszystkie bardzo chętnie wykorzystałabym..., gdybyście pozwoliły (napisałabym w przedmowie, że w książce wykorzystany został pomysł Pani ......).
  Więc - proszę o Wasze zgody, raz jeszcze dziękując za udział w naszej zabawie. A Sabince dziękuję za jej zorganizowanie. Maria Ulatowska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Mario, jeśli tylko mój pomysł ma Pani ochotę wykorzystać w jakiejś książce to ja się zgadzam.

   Usuń
 2. mówi się trudno, że nie trafiło na mnie ale gratuluję Kasi. A książka na mnie już czeka w bibliotece więc niebawem będę znała perypetie pani Eustaszyny.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje i zapraszam nowa notka

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ się cieszę. Dziękuję. Już piszę mail

  OdpowiedzUsuń