sobota, 7 lipca 2012

Słodkości nigdy za wiele :)

On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu, na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok…

Reżyseria: Jean-Pierre Améris
Obsada: Benoît Poelvoorde, Isabelle Carré
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 1h 20min.Coś co Sabinka lubi najbardziej - komedie romantyczne :)
Co z tego, że większość z nich ocieka miłością, zdradą czy też niesamowitą przewidywalnością? Sama przyjemność z oglądania jest ogromna. Czasem się śmieje w głos, czasem płaczę i zużywam masę chusteczek higienicznych, ale co z tego? Zwyczajnie potrzebuje się odprężyć i obejrzeć coś mega słodkiego, coś romantycznego i do tego coś co sprawia mi radość. Komedie romantyczne to jest to! 

"Przepis na miłość" to piękna historia dwojga nieśmiałych ludzi, których los ze sobą styka. Daje im szansę, którą próbują wykorzystać...Jednak ciężko postawić ten pierwszy krok. Wszystko dzieje się z czekoladą w tle. On jest właścicielem fabryki, ona najlepszą wykonawczynią czekoladek, ale boi się do tego przyznać...
Czy uda im się przełamać swoje fobie i stworzyć świetną fabrykę czekolady, ale przede wszystkim udany związek???


Niesamowity film! Oglądałam z wielką przyjemnością i jeszcze większą ochotą na czekoladki. Sceneria fascynująca, ale też bardzo słodka i kusząca zarazem! Dlatego ostrzegam, bez czekolady pod ręką nie siadajcie przed telewizorem. Najwięksi przeciwnicy czekolady nabiorą na nią ochoty! Jestem tego pewna. 
"Przepis na miłość" to świetna komedia, która nie tylko rozwesela, ale także wzrusza...Niezła zabawa gwarantowana! Mnie się bardzo film podobał, wrócę do niego jeszcze nie raz. Idealna na oglądanie w samotności jak i z ukochanym czy ukochaną. Myślę, że wspólne oglądanie z przyjaciółmi również będzie świetnym pomysłem.

Warto wspomnieć, że główna bohaterka komedii Isabelle Carré, za rolę w "Przepisie na miłość" otrzymała nominację do Cezara.  

Polecam wszystkim romantykom, którzy chcą w miłej atmosferze spędzić wieczór przed telewizorem. "Przepis na miłość" idealnie się do tego nadaje. Świetny film o smaku i zapachu czekolady. Polecam! 


Zwiastun zachęcający :)

 
Za film dziękuję Pani Monice i firmie Best Film.

4 komentarze:

  1. Już jakiś czas temu oglądałam trailer i naszła mnie ochota nie ten film, czekam więc na jakiś spokojny wieczór i z pewnością obejrzę :)

    OdpowiedzUsuń