poniedziałek, 19 listopada 2012

Krwawe ślady

Callie McBride, szefowa laboratorium medycyny sądowej, często zostaje w pracy po godzinach. Jednak tego dnia jej pracowitość mogła się skończyć tragicznie. W budynku wybucha pożar, Callie ledwie uchodzi z życiem. FBI podejrzewa, że ogień podłożył Vincent Del Grado, członek mafii. Został skazany dzięki zeznaniom Callie, ale udało mu się uciec. Teraz zapewne szuka zemsty. 

Autor: Carla Cassidy
Wydawnictwo: Harlequin / Mira
Wydano: sierpień 2010
Pierwsze wydanie: 2008
stron : 224
seria: Romans and Sensacja (tom 5)
oprawa:miękka 


Czasem potrzebuje odskoczni. Szybkiej lektury na dwie - trzy godziny. Dla mnie sprawdzoną i bardzo lubioną serią jest seria Romans and Sensacja. Szybka akcja, nuta romansu, trochę niebezpieczeństwa. Krótka książka podnosząca adrenalinę. Jeszcze się nie zawiodłam!

Kolejną, już piątą częścią są "Krwawe ślady" Carli Cassidy. Autorka dotąd mi nie znana, za to śmiało mogę napisać, ze potrafiąca trzymać czytelnika w napięciu. Świetny pomysł na fabułę, do tego zawarta niepewność, niebezpieczeństwo no i oczywiście wątek miłosny na osłodę.
Mnie się podobała. Na pewno sięgnę po kolejne tomy tej serii, jak i kolejne książki Cassidy!

Polecam przede wszystkim osobom lubiącym akcję połączoną z miłością. "Krwawe ślady" to idealna lektura na nudne popołudnie. Książka jak najbardziej nadaje się do torebki, mała, niepozorna- jednak jakże treściwa!
Polecam

2 komentarze:

  1. Cała seria "Romans&Sensacja" za mną i troszkę żałuję, bo to była naprawdę dobra rozrywka :D

    OdpowiedzUsuń