wtorek, 8 stycznia 2013

Kilka słów od Małgosi Wardy.

"Dawno temu byłam w kinie na filmie „Miłość jest wokół”. Pamiętam, jak narrator we wstępie opowiadał o wydarzeniach Word Trade Center, które wówczas były jeszcze bardzo świeże. Przypomniał, że ludzie w samolocie, który miał uderzyć w wieżę, dzwonili do swoich bliskich, żeby powiedzieć im, że ich kochają. Wydało mi się to takie ważne. To, że ludzie w trudnych chwilach chcą być kochani i chcą wyznawać miłość.
O wiele prościej w tym konkursie było zadać pytanie w rodzaju „Jak nazywa się główna bohaterka książki…”. Jednak ja, może właśnie przez tamten film, chciałam upewnić się, że wciąż najważniejsza w życiu jest miłość.
Dlatego, że wiem, jak trudno odpowiedzieć szczerze na moje pytanie, chciałabym podziękować wszystkim Uczestniczkom za to, że napisały takie piękne i szczere odpowiedzi.
Sabinka wie, bo się jej żaliłam, że ciężko mi wybrać spomiędzy nich tę, która powinna zostać nagrodzona. Jako, że jestem matką, wzrusza mnie każdy gest ze strony dziecka, więc szczególnie dziękuję za tekst pani Ani Papierkiewicz. Jednak równie piękne są wyznania dotyczące miłości damsko – męskiej. Macie wspaniałych Mężów i Chłopaków, drogie Panie! Ogromnie rozbawił mnie i wzruszył list pani Ewy V. Maćkowiak, która tak ślicznie napisała o swoim mężu. To o jego rysunku jest świetne! I… aż chciałoby się znajdywać takie listy codziennie.
Muszę wybrać jedną odpowiedź, więc moja książka wyruszy w stronę pani asymaki."


Gratulację!
asymakę poproszę o adres domowy (adres mailowy w zakładce).

Małgosiu, jeszcze raz ogromnie dziękuję za przyjecie zaproszenia, za zabawę, zdjęcia, abc i przemiły kontakt. 
Dziękuję i pozdrawiam cieplutko. 

Wszystkim uczestnikom również ogromnie dziękuję. 

4 komentarze:

  1. Hurrraaaaa!!!!
    A miałam nie brać udziału w tym konkursie, jednak jest to według mnie najlepsza książka, jaką czytałam w 2012 roku i dlatego powinnam ją mieć w swojej biblioteczce! Bardzo, bardzo dziękuję i pani Małgosi i Tobie Sabinko!

    OdpowiedzUsuń
  2. Asymaka, gratuluję. Widzę, że szczęście Ci dopisuje. :)

    OdpowiedzUsuń