niedziela, 1 grudnia 2013

Chce wiosny!!

Zabijcie mnie nie pamiętam nazwy miejscowości...
Za Wrocławiem...
Z moimi ulubionymi działkowcami. To już druga wyprawa z nimi i mam nadzieję, że nie ostatnia...

19.05.2013
Tęsknicie za wiosną?9 komentarzy:

 1. ejjj jeszcze zimą się nie nacieszyłąm. Śniegiem, muśnięciem płatków po twarzy, ciepłem światełek choinkowych, zapachem świeczek. Najpierw niech stanie się zima ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak, ja uwielbiam zimę, gdy śnieg skrzypi pod butami, gdy z bratankami ide na sanki. I ta biel za oknem :)

   Usuń
 2. Zima też może być cudna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A u mnie na tarasie ciągle kwitną różowe pelargonie i chyba za bardzo się nie przejmują pogodą. Jestem zdziwiona, że tak długo mają kwiaty. I to tak ładne jak latem. :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już się nie mogę doczekać zimy! Śniegu skrzypiącego pod butami, mrozu szczypiącego policzki, kubków gorącej herbaty, zapachowych świeczek, kolorowych rękawiczek, wielkich śnieżnych zasp i grubych książek do poduszki. Jeszcze mi nie tęskno do wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I jeszcze Świąt, światełek, choinek, mandarynek, uszek i wspólnych chwil. Na to czekam :) cieszę się, że już grudzień! Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham zimę......w telewiziji- więc jestem z Toba i czekam na wiosne-nie lubię marznąć i już.Jestem gatunek ciepłolubny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też czekam na wiosnę!!Uwielbiam kwiaty,ptaki i inne żyjątka,które kręcą się po moim ogrodzie.Ja chcę słoneczka-buuu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj tak, zwłaszcza że na wiosnę powinny wykiełkować moje pierwsze kwiatki w ogrodzie :-) Ale zimę też lubię, byle się nie ciągnęła do kwietnia - jak w tamtym roku.

  OdpowiedzUsuń