poniedziałek, 2 marca 2015

Rozwiązanie konkursu

Bez zbędnych słów, przekazuje list pani Agaty Kołakowskiej...

Pani Sabinko!

Oto zwyciężczynie.:-)

Na początku chciałam zaznaczyć, że wybór był niezmiernie trudny. Jednak najbardziej do serca trafiła mi odpowiedź pani Gabrysi Kotas. Spojrzenie pani Gabrysi jest mi bardzo bliskie i dlatego właśnie wybrałam tak, a nie inaczej. Podpisuję się obiema rękoma pod wzmianką o "wewnętrznej Gabrysi", tyle że ja staram się żyć w zgodzie z wewnętrzną Agatą -  nie zawsze jest to łatwe! :-)) Gratuluję Pani Gabrysiu!

Dodatkowo chciałabym wyróżnić panią Annę. W pełni się zgadzam ze stwierdzeniem, że najtrudniejsze w życiu w zgodzie ze sobą jest poznanie siebie. Myślę, że jest to ogromne wyzwanie, ale jeśli jemu sprostamy będzie nam łatwiej żyć. :-) Pani Anno... poruszyła mnie prostota i prawda zawarta w Pani odpowiedzi. Dlatego chciałabym nagrodzić Panią dodatkowym egzemplarzem "Zacisznego Zakątka" z osobistą dedykacją.


Agata Kołakowska


Ps. Pani Anno, pani Gabrielo poproszę adres na sabinka.t1 [małpa]wp.pl

19 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo, bardzo dziękuję. Jestem szczęśliwa i bardzo serdecznie pozdrawiam Pani Agato

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla obu Pań :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Gabrysi...i dla wyróżnionej także Pani Ani..

  OdpowiedzUsuń
 5. Gabrysia jak już coś powie to już powie (ewentualnie napisze) :). Moje gratulacje! Również dla drugiej Zwyciężczyni. Anonimowa Refleksolożka

  OdpowiedzUsuń
 6. Gabrysia jak już coś powie to już powie (ewentualnie napisze) :). Moje gratulacje! Również dla drugiej Zwyciężczyni. Anonimowa Refleksolożka

  OdpowiedzUsuń
 7. Jupi! Cieszę się. Przepraszam, że tak późno się odzywam, ale miałam urwanie pępka w domu. Bardzo się cieszę z tego dodatkowego egzemplarza dla mnie. Mam nadzieję, że nie jest za późno. :)

  OdpowiedzUsuń