piątek, 24 września 2010

Ostatnio kupione

oraz co czeka w kolejce :)
Ostatnio kupuję mniej,bo biblioteka , którą odwiedzam jest bardzo dobrze zaopatrzona :) więc staram się nie zagracać i taj już małego mieszkanka :)
Kupuję to co naprawdę chce mieć :)czyli głównie autorów ,których uwielbiam czytać , do których przede wszystkim wracam. Mam te książki w zasięgu ręki i są dla mnie bardzo ważne.
Niestety do książek można się przyzwyczaić czy od nich uzależnić . Wiele książek jest takich, o których szybko zapominam , ale  są takie , które "chodzą" za mną dość długo, które wyryły się głęboko w pamięć , do których mam chęć zajrzeć byle kiedy .... jest ich niewiele , ale są. Myślę ,że poświecę takim książkom jeden dość spory post w najbliższym czasie ....
tez takie książki macie ?????
Wracając do zakupów, ostatnio kupiłam :

Poniżej książki,które czekają w kolejce  :) choć ostatnio mam dużo mniej czasu na czytanie staram się troszkę przeczytać codziennie , mogę tylko pozazdrościć tym ,które mają więcej czasu :)
Teraz czytam "100 dni po ślubie" choć nie bardzo mnie wciąga :(

Teraz myślę nad prezentem dla męża :) ciężkie zadanie przede mną :O)

3 komentarze:

  1. mam zamiar już niedługo zamówić książki C.A. (niedługo ma wyjść w Polsce jej trzecia książka). Dziennik... chciałam bardzo kiedyś przeczytać, teraz już mniej, ale może - jak się trafi:P

    OdpowiedzUsuń
  2. "PS ..." i "Dziennik ..." już przeczytane, a reszta też zapowiada się przyjemnie :)

    OdpowiedzUsuń