niedziela, 5 lutego 2012

A w wolną godzinkę... + wyniki

Ward, bogaty nafciarz z Teksasu, świetnie zarządza swoją firmą, jednak jego życie osobiste to katastrofa. Niegdyś porzucony przez matkę, teraz z uporem powtarza, że nienawidzi wszystkich kobiet i nie chce założyć rodziny. Jednak jego gospodyni wie lepiej, czego mu trzeba… Używając podstępu, ściąga z Atlanty swoją siostrzenicę Mari. Wierzy, że uda jej się wyswatać dziewczynę z Wardem. Z rozmysłem realizuje swój plan, ale rozwój wydarzeń przerasta jej najśmielsze oczekiwania…

Autor: Diana Palmer
Wydawnictwo: Harlequin / Mira
Wydano: grudzień 2011
Pierwsze wydanie: 1986
stron : 224
seria: Gwiazdy Romansu
oprawa: miękka 


Zimne południe, garnki na kuchence, obiad się po maleńku gotuje. dziecko zajęte zabawą. Co zrobić z wolną godzinką czy dwoma? Najlepiej poczytać, najchętniej coś odprężającego i miłosnego. Z pewnością najlepszym wyborem byłaby książka autorki lub autora, którego twórczość znam. Po przeglądałam moje harlequinki i co? Wybrałam. "Deszczową piosenkę" Diany Palmer. To był świetny wybór. Nie zabrakło miłości, flirtu czy też humoru. O tak humoru zdecydowanie było sporo. 
Miła lektura, którą zdecydowanie polecam, bo nie ma nic lepszego na wolną godzinkę niż szybka lektura. Diana Palmer dokładnie wie jak umilić nam ten czas. Autorka stała się moją ulubioną, nawet w zwyczajnych i krótkich romansach potrafi trzymać poziom. Zabawa, miłość i zmiana zatwardziałego kawalera w żonkosia gwarantowane! 






Pozdrawiam i miłej słonecznej niedzieli... 



7 komentarzy:

 1. O rany jaki fart :) Już piszę maila, pięknie dziękuję!

  Ostatnio też szukałam czegoś lekkiego do poczytania, ale takie typowe romanse to jednak nie lektura dla mnie.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwycięzców!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwycięzcom gratuluję, a po książeczkę raczej nie sięgnę, chyba że odkopię się spod lektur, jakie się na mnie zwaliły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Omamuniu, ale się cieszę;-)
  Ogromnie dziękuję.
  Już pędzę słać maila.
  Serdecznie pozdrawiam i gratuluję współszczęśliwcom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super :) Dziękuję bardzo :)))

  OdpowiedzUsuń