poniedziałek, 30 lipca 2012

Targi Książki Historycznej już we wrześniu

Jesień bogata w Targi Książki

We wrześniu w Krakowie spotkają się miłośnicy historii z Polski i zagranicy. Powód? Targi Książki Historycznej towarzyszące II Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. Zarezerwuj swój czas w dniach 13-15 września 2012 r. i powiększ swoją domową biblioteczkę.


Targi Książki Historycznej to święto książki historycznej przygotowane z myślą o historykach, miłośnikach oraz pasjonatach historii. Są okazją, by uzupełnić historyczną biblioteczkę, zaopatrzyć się w brakujące pozycje oraz spotkać się z autorami, których na co dzień nie mielibyśmy okazji poznać.

Jesienne wydarzenie skupi w Krakowie blisko 60 Wystawców, wśród nich wydawnictwa, oficyny wydawnicze i naukowe, muzea oraz instytucje posiadające w swojej ofercie książki o tematyce historycznej. Odwiedzający Targi będą mieli możliwość kupna książek historycznych, specjalistycznych publikacji, niszowych tekstów poświęconych historii, czasopism historycznych, reprintów, co z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie każdego pasjonata historii.

Targi mają charakter otwarty dla publiczności - wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie towarzyszy Kongresowi, który organizowany jest co pięć lat.


Termin:
13-15 września 2012 r.

Godziny otwarcia:
13-14 września (czwartek, piątek), godz. 9.00-18.00
15 września (sobota), godz. 9.00-15.00

Miejsce:
Auditorium Maximum UJ
ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków

Więcej informacji:
www.historia.targi.krakow.pl
facebook.com/targi.ksiazki.historycznej

Informację pochodzą od pani Pauliny Pietrzykowskiej - Rak - Komisarza Targów 


1 komentarz:

  1. No i wreszcie coś w Krakowie! :D Mam nadzieję, że nic mi wtedy nie wyskoczy, bo ostatnio bardzo polubiłam książki historyczne :)

    OdpowiedzUsuń