piątek, 12 lipca 2013

Gdy wszystko inne ważniejsze...

Pani inżynier Firth Williams jest ostatnio trochę zajęta. Nadzoruje budowę na terenie posiadłości Whellerby i organizuje wieczór panieński Saffron, przyrodniej siostry. To niby nic wielkiego, tyle że siostra wychodzi za gwiazdę popu. Wystarczy jedno potknięcie, a tabloidy nie zostawią na rodzinie suchej nitki. 
  
Autor: Jessica Hart
Wydawnictwo: Harlequin / Mira
Wydano: 2013
stron: 240
Seria:  KISSOdskocznia - to dla mnie zawsze jakiś szybki romans, nie koniecznie "na żywo", ale chętnie czytam o innych miłostkach. Mam wypróbowane serie z Wydawnictwa Harlequin. Niedawno ten właśnie wydawca wypuścił na rynek księgarski całkiem nową serię KISS. Dlaczego nie? Przecież warto poznawać całkiem nowe rzeczy tudzież pomysły...
KISS to najnowsza seria, która połączyła zmysłowość z humorem. Pierwsza książka to "Kronika ślubnych wypadków" napisana przez Jessicę Hart.

Firth Williams to kobieta zdecydowanie uparta i ambitna. Życie jej nie rozpieszczało, choć ma bardzo bogatego ojca i siostrę celebrytkę. Nigdy do nich nie pasowała, postanowiła, że da sobie radę sama i dała. Została cenionym inżynierem budowlanym, choć proste i łatwe to nie było pośród samych mężczyzn. Jednak jej wiedza, kompetencje i ambicja otwarły wiele ważnych drzwi. Trafia do posiadłości Whellerby gdzie ma nadzorować ważną inwestycję. 
Firth ma wszystko zaplanowane, nic nie może jej przeszkodzić w dokładnych planach, do czasu...
Nagle pojawia się siostra z "ogromnymi problemami", a na jej drodze staje mężczyzna z marzeń...
Czy zburzy to wszelkie plany Firth???

"Kronika ślubnych wypadków" to faktycznie książka o miłości i zmysłowości, ale połączona z dawką humoru. Fajnie i lekko napisana. Idealna na wakacje albo  by odetchnąć od nieco bardziej ambitnych książek. Hart ma fajny i lekki styl. 
Seria KISS zapowiada się bardzo interesująco, na pewno jeszcze sięgnę po inne tomy, warto!

Lekka i zabawna z dużą dawką miłości - czyli wszystko czego potrzebuje normalna kobieta na fajny letni dzień. Polecam. Dziękuję Pani Monice!


5 komentarzy:

 1. Czytałam już zrecenzowałam i również polecam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za romansami, zawsze mi jakoś szkoda czasu, bo można przecież przeczytać co innego, ale jednak robię od czasu do czasu wyjątki. Zamówiłam sobie teraz z ciekawości książkę Magdaleny Kordel, zachęciłaś mnie i okazało się, że sporo moich koleżanek chwali. Ponadto przez konkurs organizowany przez p. Magdalenę i redakcję, którą robiłam dla niej, zainteresowała mnie jako osoba, bo to musi być naprawdę fajna kobitka, po prostu chyba dobry człowiek.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja wlasnie chyba sie skusze na szybkie czytadelko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam. Bardzo przyjemna książka :)

  OdpowiedzUsuń