niedziela, 20 maja 2018

Kolejne miłe spotkanie z Rudnicką!

9 maja w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z jedną z najbardziej poczytnych kryminalistek (na wesoło) - Olgą Rudnicką.

Bibliotekarki zaplanowały przyjemne z pożytecznym, zaprosiły gości, w tym burmistrza miasta, oraz swoich czytelników i czytelniczki.
Pani Dyrektor w ramach "Tygodnia Bibliotek" wręczyła 10 nagród dla najbardziej aktywnych czytelników. 
Nagrodziła również innych czytelników, którzy brali udział w konkursie organizowanym na facebooku.
Jednak była też grupa mieszkańców, którzy z niecierpliwością oczekiwali na "wisienkę na torcie" czyli spotkanie z Olgą Rudnicką, która z niezwykłą wprawą poprowadziła spotkanie opowiadając o swoich początkach pisarskich, swoich pasjach, rodzinie i życiu. 
Tak jak dobrze czyta się jej kryminały, to jeszcze lepiej jej się słucha, można by dłużej, niestety, spotkanie szybko się skończyło... 
Czas jakoś bardzo szybko minął - za szybko!
Mam nadzieję, że za jakiś czas Olga odwiedzi nas w naszej miejscowości, bądź ościennej...
Do zobaczenia Olga!


Pewnie więcej zdjęć na stronie Biblioteki

3 komentarze:

 1. Jej proza wciąż przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze spotkanie z prozą tej autorki było słabe. Nie skreślam jej całkiem, ale teraz jednak mam inne czytelnicze priorytety.
  Gratuluję udanego spotkania w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo miło wspominam pozycję Diabli nadali z 2015 roku. Podoba mi się przewrotność charakterów postaci i ta duża dawka humoru, którego nieraz brakowało mi w książkach Bondy na przykład. Zakończenia Okularnika nie mogę jej wybaczyć :)

  OdpowiedzUsuń