sobota, 24 lipca 2010

"Powrót do Ferrinu" - Katarzyna Lesiecka ( Michalak)

Niedawno w przeczytanych książkach pojawiła się "Gra o Ferrin" - opis TUTAJ
Jak najbardziej polecana przeze mnie :O)
Książka mnie niesamowicie zaciekawiła, a musicie wiedzieć ,że ja jakoś nie bardzo przepadam za fantastyką :O(Miałam okazję zakupić II tom - " Powrót do Ferrinu " - wydanie autorskie.

Ciężko było się powstrzymać !!!! jeśli przeczytało się I tom !!!!
Książka dotarła do mnie szybciutko, odłożyłam zaczęte książki i wzięłam się za Powrót..... dwa dłuuugie wieczory i książka przeczytana !!!
Jednak najpierw nacieszyłam oczy, wydanie jest bardzo ładne, okładka przyciąga wzrok na dłuuugo, zresztą jak każda okładka tej autorki !!! Trudno się oprzeć by po nią nie sięgnąć...no ale nie o okładkach miałam...
Po dwóch zawalonych nocach ( pozytywnie zawalonych. kiedyś odeśpię ) muszę przyznać ,ze książka mnie pochłonęła !!!!! dawno nie czytałam książki, której nie potrafiłam odłożyć , choć na chwilkę , zamykam oczy i widzę każdą scenę z książki z maleńkimi szczegółami ... dziwne nigdy wcześniej nie odczuwałam czegoś takiego. K.M rzuca jakieś uroki na czytelników czy co????
Nie zdarzało mi się by książka mnie prześladowała i nie dawała spokoju , a ja zastanawiałabym się co będzie dalej ..... z moim ulubionym Amre ....
Niestety w tym przypadku nie jestem usatysfakcjonowana :O( zabrakło mi tu jego ...ale mam nadzieje ,że pojawią się następne tomy i tam znajdę "mojego" oficera ....

Kasi Lesieckiej dziękuję za to ,że piszę .... mam nadzieję ,że nigdy tego nie zaniecha, a ja jako na pewno nie jedyna będę czekać na dalsze losy Anaeli, Amrego, Sellinarisa, Ostatniego (jeśli się jeszcze pojawi).............a także inne książki tej autorki :O)
11 sierpnia pojawia się w Empiku kontynuacja "Poczekajki" i "Zachcianka" - "Zmyslona" już nie mogę się doczekać , choć nie ma u mnie Empiku pozostaje Allegro :O)

7 komentarzy:

 1. Masz rację , ja też miałam takie wrażenie, jakbym nagle przeniosła się do świata z książki Pani Kasi. Cały czas myślałam o bohaterach. Za tydzień wybieram się na urlop z "Zachciankiem" i oczywiście kupię nową książkę. U nas w sierpniu otwierają pierwszy w mieście EMPIK mam nadzieję,że będą i książki, bo to raczej będzie malutki EMPIK. jak nie to zakupię ze Świata książki , jak dwie pierwsze części.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mireczko coś widzisz w tym jest.
  Jeśli będziesz miała okazję zakup sobie "Grę o Ferrin" książka jest niesamowita

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zarwałam jedną noc na Powrót i jestem tak jak Ty zachwycona :) a na moją ulubioną postać awansował Ostatni, szkoda też że Amre tak szybko ginie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Iza miejmy nadzieję ,ze Amre i Ostatni jeszcze się pojawią :o)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gra o Ferrin to najlepsza książka, jką czytałam! Gdzie można zdobyć Powrót do Ferrinu? Help please!
  Kacha

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę,że najlepiej pytać o Powrót wydawcę Gry :O)być może wtedy będzie szybciej dostępna dla czytelników :O) sama się skuszę na takie wydanie :O)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja mam pecha. Nigdzie nie mogę dostać tego-starszego wydania i jestem po prostu zmuszona czekac do kwietnia na premierę nowego.

  OdpowiedzUsuń