czwartek, 3 lutego 2011

Pytanie do maniaków książkowych.....

Po Waszych komentarzach pomyślałam o zorganizowaniu wymiany książkowo - zakładkowej .... tylko pytanie czy warto ????? Znajdą się chętni????? Macie ochotę się zabawić ???

Organizować z okazji np. Dnia Kobiet??? Co Wy na to ?????
Czekam na Wasze zdania .... wtedy zdecyduję ...

edytowano:

Jeśli chodzi o samą zabawę ...
Po wszystkich zgłoszeniach, zamyka się listę, wtedy z wszystkich osób losuje się każdemu uczestnikowi parę do obdarowania. 
Przeważnie w paczce ma się znajdować w tym wypadku książka + zakładka ( dowolna) , jeśli wykażecie chęć wtedy dokłada się coś słodkiego, jakieś herbatki itp. by umilić czas przy lekturze ...
tak to wygląda pokrótce. Wszelkie zasady będą już wypisane wtedy, gdyby zabawa jednak doszła do skutku i jeśli będzie danej osobie odpowiadało zapiszę w komentarzu chęć uczestnictwa...
Uczestnik nie wie od kogo dostanie paczuszkę ... wie tylko dla kogo szykuje :O)

30 komentarzy:

 1. niezły pomysł, tylko ja nie wiem jak to działa :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłabym za, ale ponieważ mój staż blogowy jest bardzo krótki to prosiłabym, a pewnie nie tylko ja, o podanie króciutko zasad takiej wymiany:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem jak najbardziej ZA ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja byłabym chętna jeżeli potrzebowałabyś pomocy to służę:D
  Kiedyś też organizowałam:D
  Pozdrawiam (a i jestem chętna:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Izuś jeśli coś skorzystam, dziękuję ...
  Mam małe doświadczenie ....tylko ze z forum ok 10 wymian za sobą os A-Z przygotowywane przeze mnie :o) ale i tak dziękuję , pewnie chętnie skorzystam , zawsze było by przyjemniej z kim dzielić obowiązki czy choćby poradzić się :O)

  OdpowiedzUsuń
 6. Generalnie lubię takie pomysły, ale od pewnego czasu mam problem: mam już w domu naprawdę sporo tytułów i nowe napływają regularnie. W związku z tym istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że dostanę coś, co już mam ;) A na dodatek zrobiłam się mocno wybredna w stosunku do książek, które kupuję/wymieniam. Dlatego nie wiem, czy się zdecyduję, przemyślę to.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście, że może tak być ,że ktoś nie trafi nam w gust,jednak książkę zawsze potem można zostawić na ewentualną wymianę ...jest jeszcze zakładka i reszta :O)
  Jak to w każdej zabawie , jest to wielka niewiadoma :o)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł;)
  sama z chęcią wziełabym w tym udział;)

  OdpowiedzUsuń
 9. I ja się z radością dołączę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem bardzo chętna. Jak ja uwielbiam takie prezenty-niespodzianki :D

  OdpowiedzUsuń
 11. A i fajnie by było jakby np darowane książki miały jakąś określoną tematykę. Np z okazji dnia kobiet niech to będą książki o miłości, albo typowo o kobietach.

  OdpowiedzUsuń
 12. jussi nie każdy czyta taka tematykę :)

  właśnie przed chwilkę pomyślałam o dołączeniu małej ankiety dotyczącej preferencji co do książek, koloru ulubionych słodyczy....

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja również chcę się przyłączyć, ale będę potrzebowała "instrukcji" :)

  OdpowiedzUsuń
 14. W sumie myślałam, że tematyka podana przeze mnie jest bardzo ogólna ale ok. ankieta to dobry pomysł jeśli ktoś ma ściśle sprecyzowane co czyta. Ja lubię niespodzianki więc jestem otwarta na wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Hej, chetnie wezme udzial, bral udzial w ostatniej u agulki i chce wiecej. Dopisalabym, ze zakaldka ma byc wlasnorecznie wykonana. A moze wystarczy jaks zwykla?

  OdpowiedzUsuń
 16. Myślę , że zakładka może być obojętna ze względu na to , że nie każda osoba ma zdolności manualne ... choć pewnie rękodzieło mile widziane :O)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja się piszę. Jeśli ją zorganizujesz - to możesz mnie od razu dodać. Bardzo lubię wymianki książkowe :))
  Michalina

  OdpowiedzUsuń
 18. Ciekawy pomysł ;P A co do książki - jest jakieś określone kryterium??

  OdpowiedzUsuń
 19. tzn??? o jakie kryterium chodzi??

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeśli chodzi o cenę , myślę,każdy da taką książkę na jaką go stać, po drugie książka nie musi być nowa, byle nie była zniszczona...

  OdpowiedzUsuń
 21. myślę, że całkiem niezły pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 22. bardzo fajna akcja :) jestem za :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Widzę ,że kilku chętnych bloggerów będzie :O) to i pewnie wymianka się odbędzie :O) Ogarnę tylko jakieś zasady i niby ankietę :o)

  OdpowiedzUsuń
 24. Sabinko, chętnie przyłączę się do zabawy :)
  Pytanie: wysyłamy listem poleconym priorytetowym, czy za pobraniem?

  OdpowiedzUsuń
 25. Joasiu myślę ,że taka przesyłką by było potwierdzenie nadania tzn. list polecony czy tez paczka :o)

  OdpowiedzUsuń
 26. Gdyby jeszcze książka nie była niespodzianką, bo ja nie lubię niespodzianek - taka mało romantyczna zawsze byłam. Na razie się nie zgłaszam - poprzyglądam się, zobaczę zasady.
  Powiem tak - jeśli książka musi być niespodzianką, to nie.
  Jeśli będzie jakaś lista lektur ze wskazaniem, to chętnie się przyłączę.
  Oczywiście piszę to bez żadnych żalów, ani nic, żebyśmy się dobrze zrozumiały - lubię zabawy, ale nie lubię niespodzianek - a jeśli ktoś lubi, to ja z uśmiechem pokibicuję:)

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja lubię niespodzianki, tylko właśnie gorzej jak się nie trafi w gust i tym samym ta niespodzianka będzie nie trafiona. Ja jeszcze pomyślę nad przyłączeniem

  OdpowiedzUsuń