poniedziałek, 18 lipca 2011

Co się stanie gdy spotkają się dwa żywioły?????

Aby Lyndon i Torr Latimer poznali się na kursie ikebany. Są jak ogień i woda – ona pełna fantazji i spontaniczna, on poważny i ceniący umiar. Przeciwieństwa się jednak silnie przyciągają - wrażliwą Aby coraz bardziej pociąga władczy Torr. Jest tym zarówno oszołomiona, jak i zaniepokojona. Ma sprzeczne uczucia, zwłaszcza że ze względu na swoją przeszłość nie wierzy mężczyznom. Mimo to spotykają się coraz częściej. Co więcej, gdy Aby pada ofiarą szantażu, przyjmuje pomoc Torra. Przyszłość pokaże, czy zaufała właściwemu mężczyźnie…


Wydawnictwo: Harlequin / Mira
Wydano: 2011
stron :224
Seria: Satine
Premiera: 22.07.2011 

 Seria Satine kojarzy mi się z łąką, leżakiem, kwiatami, kocykiem, plażą i wszystkim tym, co przypomina o czasie wolnym, w którym możemy odpocząć po ciężkim i pracowitym dniu. Seria ta daje wiele radości, miłości, ale czasami wabi nas też delikatnym kryminałem czy też nutka niepewności. Jeśli to wszystko zostanie wymieszane powstaje świetna i odprężająca powieść na leniwe popołudnie lub samotną noc. Z przyjemnością sięgam po taką literaturę zawsze wtedy gdy potrzebuję odreagować lub  się odstresować. Seria Satine potrafi zdziałać cuda....
"Ryzykowny układ" napisany przez Jayne Ann Krentz to świetna, krótka powieść, która podziałała jak balsam po tym jak naczytałam się o ludziach pokrzywdzonych przez los, jak i innych ludzi. Krenz przeniosła mnie do innego świata, świata pełnego miłości, tajemnicy i intryg. 
Ostatnim miejscem w jakim bym szukała mężczyznę z marzeń jest ... kurs ikebany. Któż tam spodziewałby się faceta przystojnego, inteligentnego, opanowanego??? Aby Lyndon miała w swoim życiu to szczęście, że na kursie układania kwiatów, poznaje świetnego i bardzo przystojnego mężczyznę - Torra Latimera. Faceta z marzeń. Jednak okazuje się, że Aby i Torr to dwa chodzące przeciwieństwa. Jednak przeciwieństwa mają to do siebie, że się przyciągają. 
Na drodze Aby staje mężczyzna, który ją prześladuje i szantażuje, pomocną dłoń wyciąga Torr, czy aby na pewno kobieta może mu zaufać????


Która z nas nie marzy, marzyła o tym, by poznać fantastycznego faceta???? Spotkać, zakochać się i spędzić z nim resztę życia? Niestety los czasem płata figle, zamiast fantastycznego faceta dostajemy zaborczego brutala, który uważa nas za swoją własność, nas - kobiety traktując jak swoją rzecz, której trzeba pilnować, za którą trzeba decydować!!! Wiele kobiet nie potrafi się z tak zawiłych i fatalnych związków wycofać i tkwią tak długo, aż nie wydarzy się tragedia. Być może za bardzo się boją?
Jednak dobrze, że są na tym świecie kobiety silne, zdolne do tego, by zostawić stary i niewygodny związek i zacząć wszystko od początku. Marząc dalej i wierząc, że jeszcze kiedyś pojawi się ten, który okażę się wspaniałym, niepowtarzalnym i wyjątkowym mężczyzną na resztę życia. Taki, na którego widok serce chce wyskoczyć, a instynkt mówi, że to ten jeden jedyny. Taki, który jest naszym przeciwieństwem, a jednak potrafimy zaufać i zakochać się, bo miłość w naszym życiu odgrywa tę jedną z najważniejszych ról.


"Ryzykowny układ" jest książką idealną na letnie i leniwe dni. Z pewnością będzie wspaniałą i odprężającą  lekturą po ciężkim dniu w pracy. Jej rozmiar sprawia, że będzie świetna, by zabrać ją na wakacyjne wojaże.
Z czystym sumieniem polecam zapracowanym kobietom, a także marzycielkom.


Myślę ostatnio o marzeniach, lubię marzyć i wierzę w to, że marzenia się spełniają. Wiele z moich doczekało się swoich spełnień :) Jest jeszcze odrobina tych, które się nie spełniły, jednak wierzę, bardzo wierzę w to, że przyjdzie i na nie czas...

A Wy ???? Macie własne marzenia? Lubicie marzyć? O czym marzycie???
Zapraszam do dyskusji : TUTAJ - KLIK  

Pani Moniko - dziękuję !!!!

7 komentarzy:

 1. czytałam te książkę i bardzo mi się spodobała. Uwielbiam takie intrygi i tajemnice i odrobinę sensacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydawnictwo Harlequin / Mira ostatnio strasznie kusi nie uważasz ? Co drugą pozycję bym wciągnęła. :) Tą z resztą też, bo zapowiada się super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Berneńczyk uwielbiający lizawki:) szalony kundelek z niego jeszcze 1,5 roku ma dopiero i jeszcze urośnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna pozytywna opinia. Coś w tej książce musi być. Z chęcią przeczytam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna recenzja, książka zapewne też :)

  OdpowiedzUsuń