środa, 21 września 2011

Zapowiedzi c.d

Listopad jest niesamowicie obfity w nowości !
Drugą książką, której aż pragnę jest:


Pełna wzruszeń historia o miłości, zagubieniu i poszukiwaniu siebie.

Sylwia, studentka ostatniego roku historii sztuki, za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Wychowana w tradycyjnej, arystokratycznej rodzinie dziewczyna nie wie jednak do końca, jaka ma być jej życiowa droga. Gdy przyjaciółki wyciągają ją z domu na wieczór panieński, nie wie również, że ta noc zmieni jej przyszłość.

Aleks „Cichy” to mężczyzna, który nie wierzy w miłość. Wychowywany przez ojca, nigdy nie wybaczył matce, że ich zostawiła. Ale czy Aleks zna prawdę o swoim dzieciństwie? I czy naprawdę jego serce nie potrafi kochać?

Sylwia i Aleks poznają się na imprezie. Szorstki w obyciu, pewny siebie, nauczony brania i korzystania z uroków życia mężczyzna intryguje ją. Dziewczyna boi się swoich odczuć, zaczyna zastanawiać się nad swoim dotychczasowym życiem, ułożonym wedle reguł, które narzuca jej rodzina, tradycja i narzeczony. Orientuje się, że nowo poznany mężczyzna zaczyna coraz więcej dla niej znaczyć.

Nie wie jednak, że padł pewien zakład…


„Zakład o miłość” to piękna historia, która wzrusza i przypomina o tym, że urodziliśmy się po to, aby kochać.

Nie mogę się doczekać :)

3 komentarze:

  1. powiem tylko... że również wyczekuję tej pozycji. Wiem z pewnego źródła, że książka będzie dostępna na Krakowskich targach książki 5 listopada. Będzie tam też Agnieszka... Ja.... Kasia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękna okładka :) Mam nadzieję, że kiedyś znajdę ją w biblio. Teraz po wakacjach - tyle tych premier!

    OdpowiedzUsuń
  3. No i znowu ;) Też tego wyczekuje! ;D

    OdpowiedzUsuń