środa, 28 marca 2012

Jagódka & Poziomka

Książeczki z serii "Przygody skrzata Jagódki" to ciepłe i pełne humoru opowieści Ewy Stadtmüller. Autorem wizerunku jej ulubionego bohatera jest Kazimierz Wasilewski, którego ilustracje bawią dzieci od wielu lat. Opis pochodzi z okładki.
Autor:
Wydawnictwo: Skrzat
Wydano: 2011
stron : 12
okładka: miękka
seria: Przygody skrzata Jagódki


Mam nadzieję, że tą niewielką książeczką odgonimy całkowicie zimę. Tak, na zakończenie sezonu zimowego postanowiliśmy wraz z synem przeczytać "Jak skrzat Jagódka oswajał zimę".
napisała ciekawą historyjkę, która opowiada co robią zwierzęta w porze zimowej. 
Skrzat Jagódka podczas pierwszego dnia zimy, kiedy spadł biały puch, postanowił odwiedzić przyjaciół. Założył narty i pojechał. Odkrył, że niektórzy z jego przyjaciół śpią, a inni zaś bawią się w najlepsze. Które zwierzątka śpią? Musicie koniecznie zajrzeć do książeczki...
Skrzat Jagódka szukał zajęcia dla  swojej żony - Poziomki, by się zimą nie nudziła. Jednak Poziomeczka sama znalazła baaardzo ciekawe zajęcie nie ruszając się z cieplutkiego domu. Jakie to zajęcie? Koniecznie musicie się dowiedzieć i wziąć z żony skrzata przykład. 
 "Jak skrzat Jagódka oswajał zimę" to króciutka bajeczka, która zdecydowanie zaciekawi nasze małe pociechy.Przygody skrzata Jagódki 


dziękujemy wydawnictwu:  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz