wtorek, 10 kwietnia 2012

Chcesz współpracować ze Swiatem Książki - zajrzyj :)

Jeśli chciałbyś / chciałabyś współpracować z Wydawnictwem Świat Książki - nic prostszego.
Wydawnictwo to ogłasza nabór :)
O to propozycja :

Świat Książki chętnie podejmie współpracę z nowymi blogerami, w tym celu został zorganizowany ten konkurs:

10 egzemplarzy wydruków cyfrowych książki "Płatki na wietrze" otrzymają nowi blogerzy, którzy jeszcze nie współpracują z wydawnictwem Świat Książki, a mają na to ochotę.

Jeżeli liczba chętnych, przekroczy 10 osób, to zostanie zrobione losowanie.

Ale o co chodzi?
Osoby, które otrzymają egzemplarze konkursowe powinny je jak najszybciej przeczytać oraz stworzyć:
1) Recenzję (którą umieścicie na swoim blogu, a dodatkowo będziemy bardzo wdzięczni za umieszczenie jej lub jej części na stronach Empik, Merlin i Weltbild)
2) Hasła promocyjnego dla całego cyklu „Dollanganger” (http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=2378).

Do wygrania:
Dla nowych blogerów – za najbardziej interesującą recenzję książki autor(ka) otrzyma 200 zł do wydania na produkty na naszej stronie weltbild.pl (również na wszystkie produkty).
Jeżeli dana osoba wybierze sobie coś w chwili zamówienia niedostępnego w magazynie, to – po konsultacji – ma prawo do zmiany zamówienia.

Poza tym wszyscy autorzy wybranych przez nas haseł promocyjnych otrzymają 3 nowości, książki z najnowszego katalogu – do wyboru.

Termin zgłaszania się: 
 Nowi blogerzy – do czwartku (12.04), do godziny 12:00.
W zgłoszeniu trzeba napisać pełne dane adresowe ORAZ numer telefonu, bo książki będą wysyłane kurierem.
Zgłoszenia należy przesłać TUTAJ - klik

( kopia prośby A.T.)

"Płatki na wietrze" - Kontynuacja bestsellerowej powieści o rodzeństwie Dollanganger. Matka i babka więziły dzieci na ponurym poddaszu przez blisko trzy i pół roku. Po latach odosobnienia i tajemniczej śmierci jednego z braci - zdecydowali się na ucieczkę. Cathy, Chris i mała Carrie trafiają do domu doktora Paula Sheffielda, który - osamotniony po śmierci żony i syna - roztacza opiekę nad dziećmi. Wydaje się, że ich los się wreszcie odmienił i że każde z nich znalazło właściwą drogę w życiu. Ale mimo to wspomnienie niewoli i ból z tym związany cały czas im towarzyszy. Wiszące nad młodymi bohaterami rodzinne przekleństwo wciąż daje o sobie znać. Pamięć nie pozwala prowadzić im normalnego życia. Czy to ich wina? Czy z nimi działo się coś dziwnego? Tylko matka może im pomóc. Tylko zemsta da im satysfakcję.

5 komentarzy:

 1. Interesująca propozycja ze strony wydawnictwa, ale raczej nie dla mnie. Jakoś nie narzekam na brak książek... Choć 200 zł. do wydania brzmi kusząco, więc chyba jeszcze się zastanowię. ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. jak tylko zobaczyłam okładkę to wiedziałam, że to druga część Kwiatów na poddaszu. Pierwsza część wciąż przede mną ale niedługo nadrobię zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiaty na poddaszu bardzo lubię i chętnie zajrzę do kontynuacji jeśli ta książka takową jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się zgłoszę, choć wczoraj wmawiałam sobie, że dopóki nie przeczytam dwóch ostatnich stosików żadnej nowej książki do ręki nie wezmę... ehh

  OdpowiedzUsuń
 5. Następna będzie "Łodyżki na słońcu", potem "Słupki na polu" i "Pręciki na parterze". To tak nie a propos. :)

  OdpowiedzUsuń