czwartek, 13 września 2012

Wielkopolska górą!

W takich chwilach cieszę się, że mieszkam w Wielkopolsce, a moje dziecko ma możliwość rozwoju, nauki i poszerzania swojej wiedzy jak i umiejętności. A to wszystko za sprawą pana Piotra Reissa.
Nie tak dawno pisałam o obozach, teraz czas napisać o szkółce, która jest na bardzo wysokim poziomie i daje różne możliwości naszym dzieciom.


O Akademii:
Akademia Reissa to szkółka piłkarska, która została stworzona dla młodych miłośników futbolu w wieku 4 – 11 lat.
Jej wyróżnikiem jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. Nadrzędną wartością Akademii jest zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy na integrację i zespołowość. Naszym zdaniem na tym etapie piłkarskiego rozwoju należy uczyć przez zabawę a stresogenną rywalizację powinno się odłożyć na przyszłe lata.Treningi w Akademii Reissa zawsze kumulują dobre emocje i dzięki temu mobilizują dzieci do wysiłku.
Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy, a głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Wzorem systemu FC Barcelona chcemy każdemu dziecku pomagać i je wychować jeśli nie na super piłkarza to osobę, która będzie wysportowana i będzie dbała o zdrowie. – Piotr Reiss.
Akademia Reissa to sieć szkółek piłkarskich skupiających obecnie około 1750 zawodników w dwudziestu siedmiu lokalizacjach na terenie Wielkopolski, Ziemi Lubuskiej oraz Lubelszczyzny. Od momentu powstania (jesień 2010) Akademia stała się jedną z największych i najszybciej rozwijających się szkółek piłkarskich w Polsce.
Więcej o Akademii TUTAJ- klik

Nasze dziecię trenuje i jest całe szczęśliwe. Oddziałów jest mnóstwo - KLIK.


A dzieci Wasze mają ogromną szansę. Żałuję tylko, że dowiedziałam się o naszej szkółce bardzo późno i przypadkiem...

Szkółkę polecam, jeśli macie ochotę posłać dzieci i napisać o nas jako osobach polecających to zapraszam (nasz numer podam na maila)  TUTAJ - klik 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz